Kouzelná Půjčka

Článek ze dne 30.3.2016

Co je na Kouzelné Půjčce tak kouzelného a jedinečného? Vyřídíte ji z pohodlí domova, ihned vidíte, kolik budete splácet, a do hodiny od schválení můžete mít peníze na účtu. Tento malý úvěr vám poskytne až 10 000 Kč, při dalších půjčkách je to ale mnohem více.

Vyřízení Kouzelné Půjčky

Rychlá nebankovní půjčka se vyřizuje pomocí internetového formuláře na stránkách poskytovatele. Jednoduchým způsobem si stanovíte její výši i dobu splatnosti. Zažádat můžete od 1 000 Kč až do 10 000 Kč. Dobu splatnosti lze nastavit na 2 až 30 dní. Po kompletním vyplnění žádosti ji odešlete a vyčkáte na telefonické ověření vašich údajů. Jakmile je vám půjčka schválena, dozvíte se to v SMS zprávě.

Jak půjčku splatíte?

Půjčku jednoduše uhradíte ve stanovené lhůtě převodem z vašeho účtu na účet poskytovatele. Druhou možností je vklad na účet. Není problém úvěr splatit dříve, neúčtují se za to žádné sankce.

Výhody pro stálé klienty

Stálí klienti mají řadu výhod. Pokud si půjčíte opakovaně, bude se navyšovat částka, o kterou můžete zažádat. Jakmile řádně splatíte svou první půjčku, je vám navýšen maximální limit na 20 000 Kč. U třetí půjčky je to už 30 000 Kč, u čtvrté 40 000 Kč a u dalších maximálně 50 000 Kč. Jak vidíte, řádně splácet a zůstat věrni Kouzelné Půjčce se vyplatí.

Nechte si zaplatit účty

Kouzelná Půjčka nabízí i zajímavou službu pro ty, kteří nejsou momentálně schopni zaplatit nějakou složenku a čekají na výplatu. Co je potřeba udělat? Zašlete kopii této složenky a společnost ji okamžitě zaplatí. Vám přijde potvrzení o této platbě a půjčku jednoduše splatíte z vaší příští výplaty. Jednoduché, co říkáte?