EverydayPlus

Článek ze dne 10.2.2016

Půjčka EverydayPlus, známá také pod názvem Mikro-Kredit, je zajímavou SMS půjčkou, která vám umožní získat vyšší částku, než je u těchto půjček běžné, a za velmi výhodných podmínek. Kdykoliv můžete totiž čerpat až 12 000 Kč, a to opakovaně a bez dalšího schvalování.

Jak lze zažádat?

Žádost se podává přes internet nebo dokonce pomocí SMS zprávy. Peníze jsou během chvíle připsány na váš bankovní účet. Ve svém uživatelském účtu na stránkách společnosti máte vše pod kontrolou, půjčka je jednoduchá a přehledná. Vidíte výši čerpané částky, výši splátek i úrok. Navíc každý měsíc vám bude zaslán výpis, kde se dozvíte, kolik peněz jste čerpali a kolik minimálně činí vaše splátka. Pokud máte nějaké dotazy, využijte zákaznický telefonický servis, který funguje i o víkendech.

Kolik si lze půjčit a s jakým úrokem

Půjčit si můžete maximálně 12 000 Kč. Neplatí se žádné měsíční či roční poplatky. Uzavření smlouvy je navíc zdarma. Je zde pouze poplatek za využití této půjčky, a to ve výši 20%. Půjčku Everyday Plus ale můžete čerpat klidně i opakovaně, i když ještě tu původní nemáte splacenou. Už není třeba vyplňovat žádný formulář. Pouze zadáte převod přes svůj uživatelský účet nebo zašlete SMS zprávu, pokud nemáte právě přístup k internetu.

Delší doba splatnosti

Oproti klasickým krátkodobým půjčkám má tato delší dobu splatnosti, což může být velmi výhodné. Když to zjednodušíme, zaplatíte ji až při příští výplatě. Průměrná doba splácení je 45 dní. Další variantou je postupné splácení, pokud vám nevyhovuje jednorázová splátka, přičemž první splátka musí být třetina půjčené částky, minimálně ve výši 300 Kč.