Půjčka NetCredit

Článek ze dne 31.1.2016

NetCredit je prověřenou společností, která poskytuje především rychlé a krátkodobé půjčky. Ty pomohou překlenout období do výplaty nebo zaplatit nečekané a neodkladné výdaje. Získat můžete až 12 000 Kč, pokud se osvědčíte jako spolehliví klienti.

První půjčka bez poplatků i úroků?

Rychlá půjčka NetCredit je napoprvé do výše 4 500 Kč zcela zdarma, bez úroků i poplatků. To znamená, že když si půjčíte 4 500 Kč nebo méně, splatíte přesně tolik, a ne více. Takovou šanci je určitě dobré využít, pokud vám zrovna chybí peníze. Při žádosti o vyšší částku nebo při další půjčce pak platíte pouze poplatky, nikoliv úroky. Při opakovaných půjčkách máte šanci získat až 12 000 Kč. Splatnost této půjčky je od 1 do 30 dní a volíte si ji sami při vyplňování žádosti. Není problém zaplatit ještě před termínem nebo si o dalších 30 dní splatnost prodloužit.

Snadné a průhledné podmínky

Jaké podmínky musíte splnit, abyste získali půjčku NetCredit? Je třeba splňovat minimální věk 20 let a maximální 70 let, mít stálý příjem, trvalý pobyt na území ČR a nemít závazky u jiných finančních společností. K žádosti není nutné přikládat žádná potvrzení nebo oskenované doklady. Pouze vyplníte formulář, zadáte výši částky, dobu splatnosti a osobní údaje. Zažádat lze nejen online, ale také formou SMS zprávy. Po registraci je ještě třeba převést na bankovní účet společnosti symbolický poplatek 1 haléř. Důvodem je ověření účtu a zabránění zneužití údajů. Rozhodnutí se dozvíte během několika minut. Po schválení můžete mít peníze ihned na účtu.

Výhodný věrnostní program

Pokud se stanete stálými a spolehlivými klienty, získáte u dalších půjček určitou slevu z úroků, a to až do výše 50 %. Výši slevy se dozvíte po každém řádném splacení půjčky, a to pomocí emailu, SMS zprávy a také ve svém profilu na stránkách NetCredit.