Půjčka Tesco

Článek ze dne 4.5.2016

Získat půjčku během nakupování potravin a dalších základních položek do domácnosti? Není to žádný problém s Tesco půjčkou. Ta vás překvapí výhodnými podmínkami a snadným vyřízením.

Půjčka Tesco v kostce

  • Garance nižšího úroku než je bankovní průměr
  • 20 000 - 150 000 Kč
  • Splatnost 12 - 84 měsíců
  • Nutný trvalý zdroj příjmu
  • Možnost předčasného splacení
  • Peníze na účet nebo na složenku

Naprosto jedinečná nebankovní půjčka

Zamítla vám banka žádost o úvěr? Zkuste to v Tescu! Pokud vám nebankovní půjčky „nevoní“ kvůli příliš vysokým poplatkům a nízkým částkám, které poskytují, tento produkt vám bude určitě vyhovovat. Tesco půjčka totiž garantuje při řádném splácení nižší úrok než je bankovní průměr! Potřebujete co nejrychleji vyšší finanční hotovost a banka vaši žádost zamítla? Tesco možná vyřeší vaše finanční problémy.

Půjčte si až 150 000 Kč!

V Tescu si můžete půjčit 20 000 až 150 000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Pokud zvolíte nejvyšší částku s nejdelší možnou dobou splatnosti, což je 84 měsíců, budete splácet 2920 Kč měsíčně. To je pro většinu lidí opravdu přijatelné. Půjčka není poskytnuta úplně každému, schvalována je zodpovědně, abyste měli co nejvyšší šanci ji bez potíží splatit.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Tesco půjčku mohou získat plnoleté osoby s platným dokladem totožnosti, které mají trvalý zdroj příjmu. Nepotřebujete ručitele a půjčka není účelová, takže peníze můžete použít na cokoliv. Vyřízení je možné na pobočkách, tedy v obchodech Tesco, ale také přes internet. Stačí vyplnit online žádost, na základě které budete kontaktováni. Po schválení půjčky vám budou peníze vyplaceny složenou nebo na účet.

Jak je to se splácením

První splátka má termín splatnosti za měsíc ode dne vyplacení úvěru. Obrovskou výhodou je, že půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně, a to bez jakýchkoliv nesmyslných poplatků nebo penále. Navíc máte možnost si svou pravidelnou splátku až čtyřikrát v průběhu splácení odložit, ovšem podmínkou je mít nejdříve splaceno šest pravidelných splátek. Jakmile se se splátkou zpozdíte, přijde vám upomínka, za kterou se účtuje poplatek. Proto se vyplatí na splácení nezapomínat.