Zaplo

Článek ze dne 8.12.2015

Krátkodobá půjčka až do výše 12 500 Kč, kterou vyřídíte velmi snadno přes internet, to je půjčka od Zaplo. Využít ji můžete pro nečekané výdaje nebo jako půjčku před výplatou. Jde o prověřeného poskytovatele, který je na evropském trhu již několik let. Jaké jsou podmínky pro získání této půjčky?

Co potřebujete k vyřízení žádosti

O Zaplo půjčku můžete požádat, i když nemáte pravidelný příjem nebo vyhovujícího ručitele. Zásadní podmínkou je ovšem nemít negativní záznam v registru dlužníků. Zažádat o půjčku můžete kdekoliv a kdykoliv, vše totiž probíhá přes internet. Musíte být online, a vlastnit mobilní telefon. Tyto podmínky hravě splní téměř každý. Jedná se o půjčku vhodnou i pro ženy na mateřské, důchodce nebo lidi s nízkým příjmem.

Jak celý proces probíhá?

Na stránkách společnosti si vytvoříte svůj klientský účet, vyplníte jednoduchý formulář, nutný je také oboustranný scan občanského průkazu. Společnost požaduje také ověřovací poplatek v symbolické výši 1 Kč, aby si ověřila váš bankovní účet a zabránila zneužití osobních údajů. Pokud toto vše uděláte, nic nebrání, abyste měli peníze za pár minut na účtu.

Kolik si lze od Zaplo půjčit

Pokud si u Zaplo půjčujete poprvé, má to své výhody i nevýhody. Nevýhodou může být nižší částka, od 1 000 do 5 000 Kč. Neplatíte ale žádný poplatek, půjčka je zdarma, bez úroků, samozřejmě při včasném splacení. Splatnost je individuální, od 7 do 30 dní. Můžete požádat o prodloužení, maximálně ale o 30 dní. Pokud svou první půjčku řádně splníte, narůstá vaše důvěryhodnost a můžete si příště půjčit více. Maximální možná částka je ale 12 500 Kč.