Půjčka7

Článek ze dne 25.11.2015

Jednou z rychlých krátkodobých půjček, které poskytnou nezbytné peníze na nenadálé výdaje, nebo pomohou překlenout krátké období před výplatou, je Půjčka7. Jedná se o prověřenou nabídku, takže se nemusíte bát podvodu. Vyřídíte ji pohodlně online a peníze budete mít během chvíle na svém bankovním účtu!

Je to velmi jednoduché

Půjčka7 je k dispozici nonstop, i o svátcích a víkendech. Na stránkách společnosti si vyberete požadovanou částku, napoprvé v maximální výši 4 000 Kč, se splatností 28 dní. Zaregistrujete se a zadáte osobní údaje. Po odeslání formuláře je žádost rychle posouzena a výsledek se dozvíte telefonicky nebo přes SMS. Peníze jsou vám zaslány na bankovní účet do 15 minut. Registrace umožní zjednodušit přístup k informacím a dalším půjčkám v pořadí.

Jaké jsou podmínky?

Aby vám byla žádost schválena, musíte splnit několik podmínek. Základem je pravidelný měsíční příjem a také nemít dluhy po splatnosti. Splacení půjčky trvá 28 dní. Pokud by ale nastala situace, kdy nebudete moct zaplatit, je zde ještě varianta prodloužení.

Zažádání přes SMS

Pokud už jste zaregistrováni a znáte své ID a heslo, můžete o půjčku zažádat i pomocí SMS zprávy. Obdržíte kód, který můžete do 1 hodiny poslat zpět poskytovateli půjčky. Pokud bude žádost schválena, obdržíte peníze na účet, podobně jako u varianty s internetovým formulářem.

Věrnostní program

Když zůstanete Půjčce7 věrní, vyplatí se to. S dalšími včas splacenými půjčkami získáváte slevy. Od třetí půjčky ušetříte 10%, od sedmé je to až 20%. Další možností jsou akční slevové programy s bonusy až 50 %.