Půjčkomat

Článek ze dne 13.12.2015

Půjčka od Půjčkomatu patří mezi ty nejoblíbenější nebankovní produkty. Je výhodná a rychlá, navíc k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zkrátka po celý rok.

Žádné úroky, jen poplatek

Jedná se o rychlou půjčku, kterou vyřídíte velmi snadno přes internet. Systém vám poskytne krátkodobě nižší finanční částky a to dokonce bez úroků, pouze za paušální poplatek! Konečnou výši půjčky včetně poplatků budete znát ještě před kliknutím na Odeslání u žádosti, a proto vás nic nepříjemného nepřekvapí.

Peníze v mžiku na účtu

Pro získání půjčky se třeba zaregistrovat se na stránkách Půjčkomatu. Vyplníte formulář, ve kterém zadáte požadovanou sumu a také počet dní, které si chcete na splacení nechat. Ihned uvidíte, kolik vás bude půjčka se vším všudy stát, nejsou zde žádné skryté poplatky. Po odeslání se žádost schválena automatizovaným systémem a do několika minut máte peníze na svém bankovním účtu. Vše je férové, snadné a rychlé.

Výhodný věrnostní program

Mezi poskytovateli krátkodobých úvěrů má tato rychlá půjčka nejdelší dobu splatnosti, a to 31 dní. Napoprvé si můžete půjčit libovolnou zvolenou částku v rozmezí od 500 do 5 000 Kč. Jakmile vše v pořádku splatíte, budete zařazeni do věrnostního programu. Příště si můžete půjčit více, a to třeba až 20 000 Kč. I poplatky vás jako prověřené klienty budou stát o něco méně.

Půjčka bez dokládání příjmu

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky od Půjčkomatu? Musíte být plnoletí a nemít problémy se splácením u jiné finanční instituce. Nedokládáte výši příjmů, takže jde o půjčku vhodnou i pro ženy na mateřské dovolené, studenty, důchodce nebo lidi s nižšími příjmy.