Půjčky bez doložení příjmů

Článek ze dne 17.2.2015

Půjčky často znamenají zdlouhavou administrativu, ke které patří i prokazování příjmu. Pokud potřebujete peníze rychle, bez zdržování a problémů, hledejte půjčky bez doložení příjmů online. Ty vám nabídnou částku přibližně od 500 do 50 000 Kč, většinou stačí vyplnit online žádost a peníze můžete mít brzy na účtu.

Pro koho jsou tyto půjčky vhodné?

Tento druh půjček ocení především ženy na mateřské dovolené, lidé pobírající důchod, nezaměstnaní nebo studenti. Najdou se ale i další lidé, kteří nechtějí či nemohou svůj příjem doložit.

Kde na takovou půjčku narazíte

Na půjčky bez dokládání příjmů se zaměřují především menší nebankovní společnosti. Zohledňují potřebu klientů mít peníze k dispozici co nejrychleji. Zažádat stačí pomocí internetového formuláře. Zde zadáte osobní údaje, požadovanou částku a dobu splatnosti. Po odeslání je žádost posouzena, často automatickým systémem, a pokud dojde ke schválení, peníze můžete mít na účtu do pár minut. Někdy je třeba k žádosti připojit scan občanského průkazu a poslat jej elektronicky. Případné nejasnosti se mohou vyřešit přes telefon.

Směnce se raději vyhněte

Čím je částka nižší, tím ji získáte snadněji. Do 5 000 Kč většinou ani nepodepisujete klasickou smlouvu na papíře. Mnoho společností je také tolerantní vůči zápisu v registrech dlužníků. Někdy je vyžadován podpis směnky. Pokud ale máte jinou možnost, raději se tomu vyhněte. Tento závazný dokument vás může v případě problémů se splácením přivést do nepříjemné situace, například do problémů s exekutory. Oblíbenou půjčkou bez dokládání příjmů a bez podpisu směnky je Everyday+. Poskytne vám až 12 000 Kč. Doba splatnosti je dvakrát delší, než je tomu u těchto online půjček běžné, a to až 62 dní.