Půjčky bez registru dlužníků

Článek ze dne 26.2.2015

Mnoho poskytovatelů půjček nahlíží do registrů dlužníků a ověřuje si finanční minulost klienta. Není na tom nic zvláštního. Pokud ale máte v registru negativní záznam a přesto si chcete půjčit, může to být velké omezení a na většinu půjček vůbec nedosáhnete. Záznam může vzniknout poměrně snadno, stačí se opozdit s platbou za elektřinu nebo telefon, nemusíte být hned chroničtí dlužníci.

Žádat u banky v tomto případě mnohdy nemá ani smysl. Do registru nahlížejí i nebankovní společnosti, nemusí to být ale pravidlem. Jsou zde půjčky bez registru dlužníků, které vám poskytnou peníze bez dlouhého zdržování a dokážou zamhouřit oko. O které se jedná?

SMS půjčky

Rychlé online půjčky nebo také SMS půjčky umožní mít peníze na účtu do několika minut. Většinou jsou i bez nahlížení do registrů. Stačí vyplnit formulář, odeslat SMS zprávu a finance budou poskytnuty. Jedná se o takzvané půjčky do výplaty, tedy nijak závratné částky. Pohybují se v řádech stokorun nebo tisícikorun, do 5 000 nebo 10 000 Kč. Lhůta na splacení je poměrně krátká, většinou jeden měsíc.

Doporučujeme:

Další informace o SMS půjčkách můžete získat na stránkách Maxi-Půjčky.cz Najdete zde také přehled prověřených produktů s možností požádat si o půjčku online.

Vyšší částky bez registrů

Pokud potřebujete vyšší částky, existují půjčky i do výše 50 000 Kč nebo dokonce více, bez registru nebo zástavy. Zde je ale podmínka, a to doložitelný pravidelný příjem v dostatečné výši. Někdy je vyžadován podpis směnky.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Pokud máte nějakou nemovitost a potřebujete si půjčit peníze, nemusí vadit ani záznam v registru. Jsou vůči němu benevolentní takzvané americké hypotéky, jak se říká vyšším půjčkám se zástavou nemovitosti. Získáte je celkem snadno. Musíte mít ale na paměti, že při problémech se splácením můžete o váš dům, byt nebo pozemek přijít.