Půjčky do 5 minut

Článek ze dne 4.3.2015

Potřebujete urgentně peníze? Nejrychlejší variantou je půjčka do 5 minut nonstop, díky které máte zapůjčenou částku za chvíli na svém bankovním účtu. Může to znít neuvěřitelně, ale opravdu můžete mít peníze za pár minut k dispozici. Jak na to?

Kolik si lze půjčit?

Půjčky do 5 minut jsou doménou nebankovních společností, většinou těch menších. Jsou dostupné všem žadatelům, problémem není ani negativní záznam v registru dlužníků nebo nízký příjem. Nemyslete si ale, že tímto způsobem získáte desetitisíce či statisíce korun. Jedná se o poměrně nízké částky, většinou do výše 5 000 Kč. Filozofií těchto půjček je překlenutí krátkého období finanční tísně, někdy se jim také říká Půjčka do výplaty. I doba jejich splacení je krátká, většinou jeden měsíc.

Nonstop vyřízení žádostí

Jak je možné, že je vyřízení tak rychlé a nonstop, dokonce i o víkendech? Odpověď je prostá. Malé půjčky odbavuje automat. Vyplníte online žádost, odešlete, automat ji posoudí a peníze zašle ihned. Aby šlo vše jako na drátkách, jsou peníze odeslány ze stejné banky, jako je ta vaše, díky tomu nedojde ke zdržení převodem peněz z jedné banky do druhé. Dalším zdržením by mohl být symbolický poplatek 1 Kč, který slouží pro ověření identity a bankovního účtu. Je to ale jistí zdržení, od kterého už většina poskytovatelů ustupuje a nabízí půjčky bez 1 Kč.

První půjčka zdarma

Pro nové klienty nabízí některé společnosti neodolatelnou věc, a to první půjčku zdarma. Pokud svou půjčku řádně splatíte, nebudete muset zaplatit nic navíc. Počítá se totiž s tím, že si budete chtít opět půjčit, tentokrát už ale samozřejmě za poplatek. Pokud svou půjčku včas a v pořádku splatíte, stáváte se prověřenými klienty, kteří mnohdy mají jisté výhody. Příkladem je možnost půjčit si příště vyšší částku.