Půjčky do 5000 Kč

Článek ze dne 9.2.2015

Nečekané výdaje nebo nepříznivá situace pár dní před výplatou mohou potkat každého. Pro pokrytí krátkodobého nedostatku financí slouží úvěrové produkty nebankovních společností, které se nazývají půjčky do výplaty nebo finské půjčky. Většinou si touto formou můžete půjčit maximálně 5 000 Kč, které musíte splatit do 31 dní.

Získání půjčky je snadné

Pro získání krátkodobé půjčky do 5 000 Kč obvykle stačí navštívit stránky vybrané nebankovní společnosti, vyplnit online formulář, odeslat jej a počkat si na vyhodnocení vaší žádosti. Zažádat lze mnohdy také pomocí SMS zprávy v určitém znění. Většinou se neprověřuje registr dlužníků ani není třeba dokládat příjem. Rychlé půjčky vyřizují automaty, které ihned po schválení odesílají peníze na váš bankovní účet. Dosáhnout na ně tedy mohou i méně bonitní klienti. K půjčce potřebujete jen internet a mobilní telefon.

Pozor na podvodné nabídky

Tyto mikroúvěry mají velkou výhodu rychlého vyřízení. Nemusíte chodit na pobočku, vše se dá sjednat z pohodlí domova. Dejte si ale pozor na podvodné nabídky. Výjimkou nejsou ani lichvářské praktiky. Abyste nenaletěli podvodníkům, přijměte jen nabídku s kladnými recenzemi a nereagujte na podomácku vyrobené letáčky a na nabídky na podezřelých webových stránkách. Všímejte si výše všech poplatků a dobře si zjistěte, jaké vás čekají případné sankce při nesplácení.

Kde si tedy půjčit?

Mezi známé a prověřené společnosti, které poskytují půjčky do 5 000 Kč, patří Ferratum, Půjčka7, NetCredit, Zaplo, Omega půjčka nebo Kredito24. Vždy si přečtěte všechny podmínky, u těchto společností jsou transparentní a snadno pochopitelné.