Půjčky nad 5000 Kč

Článek ze dne 29.4.2015

Krátkodobé půjčky jsou dnes velmi oblíbené. K vyřízení mnohdy postačí online formulář nebo SMS žádost. Peníze jsou zasílány za pár minut na bankovní účet. Jedná se ale o poměrně nízké částky, většinou do 5 000 Kč. Co když ale potřebujete půjčit více?

Kde zažádat o vyšší částky

Mnoho lidí má nízkou bonitu a na půjčku od banky zkrátka nedosáhne. Naštěstí existují i společnosti, které nejsou tak náročné a půjčí vám více, než pár stokorun. O půjčky nad 5 000 Kč můžete zažádat například u nebankovní společnosti Půjčkomat, Netcredit nebo EverydayPlus. Při první žádosti ale nečekejte nějaké závratné částky. Pokud se osvědčíte jako spolehliví klienti, můžete příště získat až 20 000 Kč.

Jaké jsou podmínky půjčky nad 5 000 Kč

Vyšší půjčka je podmíněna pravidelným příjmem a také nesmíte mít negativní záznam v registru dlužníků. Žádost probíhá pohodlně online, stačí vyplnit formulář. Většinou je ale nutné pro ověření bankovního účtu klienta zaslat na bankovní účet společnosti symbolický poplatek 1 Kč. O půjčku lze žádat kdykoliv, posuzování žádostí probíhá nonstop, i o víkendech a svátcích.

Jednorázové či postupné splácení

Jakmile se osvědčíte při bezproblémovém splacení nižší půjčky, bude vám nastaven úvěrový limit nad 5 000 Kč. V jeho rámci můžete vybrat peníze najednou, ale také třeba v několika menších částkách, podle toho, kolik právě potřebujete. Splácení je jednorázové nebo postupné.