SMS půjčky bez 1 Kč ihned na účet

Článek ze dne 27.6.2015

Oblíbenou finanční službou, která umožní rychle vyřešit akutní nedostatek peněžních prostředků po nezbytně nutnou dobu, jsou SMS půjčky, zvané také rychlé online půjčky. Poskytuje je mnoho nebankovních společností. Stačí vyplnit jednoduchý formulář odeslat jej nebo vše vyřídit dokonce pouze formou SMS zprávy. Peníze můžete mít za pár minut na účtu.

Symbolická ověřovací platba

Může zde být ale jeden háček. Tím je požadavek ověření bankovního účtu klienta a jeho identity. Jak probíhá? Zašlete symbolickou platbu ve výši 1 Kč na účet poskytovatele. To by samo o sobě nebyl problém, tato částka nikoho nezruinuje. Potíže mohou být s převodem peněz, který trvá podle konkrétní banky různě dlouhou dobu. Než se platba ověří, můžete se octnout v ještě horší situaci.

SMS půjčky jsou lákavé pro lidi, kteří řeší nedostatek financí několik dní před výplatou, nebo třeba náhlé výdaje. Není proto žádoucí zbytečně dlouho na půjčku čekat.

Peníze za pár minut na účtu

Naštěstí existují i půjčky, které tuto symbolickou platbu nepožadují - tzv. "SMS půjčky bez 1 Kč". Odpadá tak zdržení a peníze můžete mít třeba do 5 minut na účtu. Půjčit si můžete většinou pár stokorun nebo tisícikorun. Nejde sice o velké částky, ale většinou stačí pro řešení nenadálé finanční krize, nebo tyto peníze pomohou přečkat dny do výplaty. Nemusíte dokládat příjem ani se většinou nenahlíží do registru dlužníků.

Poskytovatelé bývají u těchto takzvaných finských půjček poměrně benevolentní a nebývá zde žádný zádrhel. SMS půjčka bez poplatku 1 Kč je rychlá, bez průtahů a poskytne peníze takřka každému. A šanci získat ji mají i tzv. problémové klienti - žadatelé s nízkými příjmy nebo se záznamem v registech dlužníků.